ריפוי בדיקור לשיתוק

 

שיתוק הוא מצב בו אדם מאבד לחלוטין שליטה ותחושה באיבר כלשהו, במספר איברים או במקרים קשים בכל הגוף. שיתוק נגרם לרוב מפגיעה גופנית כלשהי, מום מולד, ניוון שרירים, שבץ מוחי או מחלת הפוליו (שיתוק ילדים). מדובר במצב אשר מוביל לקשיים רבים בתפקוד היומיומי עד חוסר תפקוד מוחלט, תלוי כמובן בסוג השיתוק ואזוריו. 

 

ריפוי בדיקור לשיתוק הוא אחד הטיפולים האלטרנטיביים הנפוצים ביותר לשיתוק, ועם סיכויי הצלחה גבוהים. ריפוי בדיקור לשיתוק מטפל בשיתוק וכן בגורמיו בין אם מדובר במחלה מסוימת אשר גרמה לשיתוק או פגיעה באזור אחר של הגוף אשר משפיע על האזור המשותק.

 

ריפוי בדיקור לשיתוק הוא טיפול אינטנסיבי ביותר בו נדרשים מספר רב של מפגשים.

 

ריפוי בדיקור לאירוע מוחי

 

אירוע מוחי או שבץ מוחי הוא בעצם הפרעה או הפסקה פתאומית של הספקת הדם למוח אשר גורמת לנזק נוירולוגי. המענה והטיפול בעת אירוע מוחי הוא קריטי ביותר מאחר וככל והטיפול יהיה מהיר יותר הסיכוי לפגיעה קשה יותר הולך וקטן. הנזק הנוירולוגי לאחר אירוע מוחי נע בין שיתוק של אזורים מסויימים בגוף ועד הפרעה בדיבור כדוגמת גמגום קשה.

 

ריפוי בדיקור לאירוע מוחי יכול לסייע רבות להתמודדות לאחר האירוע, ולטיפול בנזקיו. יש לפנות לקבלת ריפוי בדיקור לאירוע מוחי מהר ככל הניתן לאחר האירוע בכדי לשפר את תוצאות הטיפול. ריפוי בדיקור לאירוע מוחי יכול לסייע רבות להתאוששות הגוף מהאירוע ולהחלמתו המהירה של המטופל.

 

מחפשים ריפוי בדיקור לשיתוק או ריפוי בדיקור לאירוע מוחי ? פנו עוד היום לצבר ארם, אוריקולותרפיסט מומחה המטפל בדיקור בנוסף למגוון שיטות אלטרנטיביות נוספות.

ריפוי בדיקור לשיתוק - ריפוי בדיקור לאירוע מוחי

לקביעת ייעוץ חינם: 050-4131468

בקרו ב-

LIC אוריקולותרפיסט מומחה