לכבוד מר צבר השלום והברכה,

בננו הגיע אליך אחר שנים של טפולים רגשיים שונים (גיל 9 ~ 15), כאשר כולם מחזיקים אותו "צף על פני המים", לא יותר. בעייתו - חוסר שקט פנימי.

אחר שהיה אצלך וטופל בשיטת אוריקולותרפיא אירופאית, ראינו - מיד אחר טפול ראשון, מהפך שהתבטא ברוגע פנימי, נעים לו ונעים לסובב אותו.

ומנקודה זו, ובפרט כתום סדרת טפולי דיקורי האוזן, החלו הטפולים הרגשיים לעזור להעלותו על דרך המלך. עוד הוספת המלצה על תוסף תזונה שהשפיע מצויין.

תודה רבה, יישר כח, ותהי משכורתך שלימה מעם ד'.   משפחת ג'.

(הנ"ל קבל בסה"כ 3 טפולים, כלומר - לא הושלמה סדרה)

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

לידידנו כמר צבר ארם נ"י,

אין בפי מלים להודות על הטפול המסור והמועיל (ע"י דיקור אוזן אירופאי - אוריקולותרפיא). כבר אחר המיפגש  הראשון חשתי שיפור משמעותי לכאבי הגב שלי, המלוים אותי מספר שנים. אחר 3 טפולים כמעט חלף לחלוטין.  הטפול נעשה במיומנות רבה, בעדינות ובמאור פנים.  

תודה מכל הלב,   תהלה, ת"א

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 

לכל מאן דבעי,

אני סובל כ 4 שנים מבעיה כרונית בדרכי השתן שלא אובחנה כראוי ע"י הרופאים ולכן לא מצאו לה מזור. אחד הסימפטומים הינו נוקטוריה, השתנה תכופה בלילה, המחייבת השכמות לאורך הלילה ומהווה הפרעת שינה משמעותית. טופלתי בשיטות שונות: דיקור סיני, הומאופתיה, נטורופתיה. לא חל שפור כלל והתחלתי להשלים עם זה שלא אמצא פתרון. פניתי לר' צבר, והנה כבר לאחר הטפול האוריקולותרפי הראשון - חשתי שפור מיידי, ולא קמתי כלל בלילה אחר הדיקור. הצלחה ברורה.

הריני ממליץ בחום על ר' צבר ארם כמטפל, גדוש בידע רב בתחומי רפוי שונים ובפרט אוריקולותרפיא. כולי תפלה שיהיה שליח נאמן להביא מזור לרבים.

דוד מ'

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ידידי היקר והחשוב צבר,

שמעת אותי במקום צבורי מספר לחבר  שאני סובל מסחרחורות כתוצאת מחלת מנייר.  מייד היצגת את עצמך וביקשת לטפל בי באותו רגע. הטפול היה כל כך מוצלח  שהסכמתי לסדרה של 8. מיפגשים.  בעקבות המיפגש השלישי חדלו לגמרי הסחרחורות  והפסקתי לקחת את תרופות המירשם עימהן חייתי שלש שנים. השלמנו את שמונת המיפגשים והסחרחורות לא חזרו למשך שלש שנים. גם הרוחתי חבר. בהמשך המלצתי עליך למשפחה וידידים ועזרת למקרי כאב ודכאון. 

טוב שידעו עליך ויעזרו בך רבים.   א.ד. 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

לכל המעונין,

הייתי ספקן גדול לגבי דיקור אבל כאב ברך חריף שנימשך 3 שבועות, והבנה שאין לרופאים פטנט, אילצו אותי לפנות לצבר. האוזן לא היתה פעילה והוא בחר לעשות לי טפול סיני מסורתי.  6 שעות אחר כך התגבר הכאב מאד. צילצלתי אליו בכעס. הוא הרגיע אותי והבטיח שהכאב יחלוף תוך 24 שעות. כמו קסם - זה מה שקרה. נישאר משהו עמום שהתפוגג תוך ימים. לא מבין איך, אבל זה פועל.  אהבתי את העובדה שהוא לא התבלבל כשהאוזן לא עבדה ומייד החליף שיטה.  מקצוען מומלץ   ר. כ.  גבעתים.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

הבטחתי שאכתוב, אז בבקשה

פניתי לצבר כשהתחילו כאבים עזים בכף היד, שהפריעו לי בנהיגה וגם בעבודה.  פניתי לצבר ומיד טופלתי עם תוצאות מאד לשביעות רצוני. יוסי ה. רמת גן

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

לצבר תודה,

מצטער שלא צילצלתי תוך 24 שעות, כפי שניתבקשתי, כדי לדווח על הקלה שלימה ומוחלטת בקישיון צוארי וכאב הצואר שלי. חשבתי שזה אפקט פלאצבו (שגם זה טוב), אבל עברו שבועיים בלי שיחזרו כאב או קישיון; אין ספק בניפלאות הדיקור.  כבר בתוך ה 25 דקות ששהיתי עם המחטים חלה הקלה משמעותית, ותך יממה, כמו שהבטחת - נעלם כליל.  תבורך. ע. ק. אלעד.

 

הפסוריאזיס אצלי מוגבל לידים, וגם נימצא ב"תרדמת" כבר שנים. לאחרונה התפרץ והיובש והקליפה גרמו לגרוי עז ולהגבלת שימוש  בכפות הידים.  פניתי לצבר וכבר טפול ראשון באוזן הביא להקלה מדהימה.  מיקצוען חבל"ז. שמעון מהשומרון. 

 

לומדים ומטפלים:

 

צבר היקר,

רציתי להודות לך על לימוד קורס אוריקולותרפיא בצורה כל כך יסודית, מעמיקה ומענינת.

לימוד האוריקולותרפיא נתן לי כלים לטפול, חזקים ומהירים במיוחד.

מעבר להיותך מורה מדהים, מצאתי אדם בעל ידע רב, הסובב מספר רב של תחומים.

הלימוד במחיצתך היה מעבר ללימוד רגיל. אין שאלה ששאלנו אותך, ולא היתה לה תשובה מקצועית.

בשבילי היתה זו חוויה מקצועית מרתקת. 

מי יתן וירבו מורים כמותך בישראל. מחכה בקוצר רוח לקורס הבא.

בהוקרה

יפית שכנטוב כהן  

 

מאמר על פי ד"ר דיויד וולף, קרדיולוג אמריקאי ואדם שמתחבר לטבע ולבריאות אלטרנטיבית.

אודות כדאיות   הארקה.    כדאי בקריאה למתענינים בבריאות

 

 

כשאנו הולכים בחוף הים או בטבע יחפים אנחנו מיד מרגישים טוב. כפות הרגליים שלנו עם הרשת העשירה של קצוות עצבים, לעיתים רחוקות נוגעות באדמה. אנו לובשים נעלים סינטטיות מבודדות. אנו ישנים על מיטות מוגבהות מחומרים מבודדים, ובדרך כלל חדרינו מוצפים במכשירים חשמליים ובקירות עובר מתח חשמלי גבוה מעל המומלץ. ובכך בעשרות שנים האחרונות התנתקנו מאנרגיית האדמה. האלקטרונים החופשיים מהאדמה אינם עוברים דרך פלסטיק, גומי, זכוכית ועץ שבהם אנו משתמשים ביומיום. דיויד וולף, דובר וסופר הידוע בעולם: "הנעלים הן ההמצאה המסוכנת ביותר בעולם!"

 

האלקטרונים החופשיים מוציאים פולסים חשמליים באופן תמידי על משטח האדמה המוליך, הניזונה מתופעות טיבעיות – קרינה סולרית, אלפי מכות ברק בכול דקה, ואנרגיה המיוצרת מכור כדור הארץ – המועברים בקלות למעלה, אל ולתוך גופינו כול עוד העור בא במגע עם הקרקע. ארקה באופן טבעי מגנה על הסירקולציה הביו-חשמלית העדינה של גופינו נגד טעינת חשמל סטטי ושינוי חשמלי. חשוב ביותר שזה מסייע בקבלת אלקטרונים חופשיים וייצוב אותות חשמליים ואנרגיה מהארץ. חשוב שנקבל ויטמין D מהשמש, כעט אנו לומדים שאנו צריכים גם כן ויטמין ""G (מהמילה Grounding) עבור בריאותינו.

הפוטנציאל האלקטרוני המופיע על משטח האדמה עולה ויורד בהתאם למיקום השמש. יותר אינטנסיבי במשך היום ובכך תומך בפעילויות היומיומיות, ופוחת במהלך הלילה, ובכך מבטיח שינה. המסגרת היומיומית הזו של עליה וירידה מכניסה לפעולה ומנצחת על מכאניות הגוף הפנימית אשר מאזנת את מעגל השינה והערות, ייצור הורמונאלי ושימור הבריאות.

גופינו הוא גוף חשמלי (הלב, מערכת העצבים, תאי הדם, מערכת ההורמונים וכד') ומתנהל באותו אופן כמו האדמה שגם היא גוף חשמלי, וגופינו אמור להסתנכרן עם הקרקע כדי להיות מאוזן ובריא.

 

בין אם זה הצ'י מהפילוסופיה הסינית או הפרנה (כוח החיות) מהפילוסופיה ההודית לאורך מאות בשנים ידוע כי כוחות אלה נבנים מכוחות טבע כמו אור השמש, זריחת הירח והשפעת הירח על הגאות ומקוים וצורות של אנרגיה בכדור הארץ. לכול היצורים החיים יש שדה צ'י משלהם, כול הדברים הטבעיים הגדלים מושפעים מהמעגל הטבעי של צ'י של שמים וצ'י של הארץ. גם בפילוסופיה היוונית הרקולס נלחם רק כשכפות רגליו נגעו באדמה. האינדיאנים ישבו על האדמה והלכו יחפים או עם נעלי עור כדי להיות מחוברים לכוח האימהי של האדמה. גם שטיינר מהזרם האנתרופוסופי טוען שעלינו ללכת יחפים כדי לא לאבד מינרלים מהגוף.

תרגול של טאי צ'י, צ'י קונג או יוגה למשל מבוצע כשאנו יחפים. בתרגול סיני או הודי כף הרגל היא נקודה חשובה ומרכזית הכוללת גידול שורשים וקשורה לפתיחת תקשורת בין כף הרגל לאדמה. תרגול הכולל שימוש בנקודת אקופנטורה הידועה "כנקודת כליות 1" ""Kidney 1 point.

 

העובדה שחוקרים היום מאשימים את החיים המודרניים בהחלשות המערכת החיסונית שלנו, ובשנים האחרונות יש יותר התמקדות ברפואה לגבי הקשר בין דלקות כרוניות לבין מחלות נפוצות וקשות כמו מחלות לב, סכרת סוג 2 וסרטן.

במעל 30 מחקרים מדעיים שנערכו במעל עשור שנים גילו שהאדמה תחת רגלינו מכילה אנרגיה מרפאה וחיבור שלנו לאנרגיה זו מועיל לנו מיידית וכמו כן אינטואיטיבי ופשוט מאוד.

המחקר על הארקה חשף מה היא התרופה הטבעית אולי הפשוטה ביותר נגד כאבים רבים, לעיתים קרובות קטלניים, לרבות מחלות של הזדקנות, שנוצרו על ידי סוגים שונים של דלקת.

החיבור לאדמה משחזר ושומר על גוף האדם במצב חשמלי טבעי ביותר אשר מקדם תפקוד בריאותיאופטימליבחיי היומיום.  האנרגיה הטבעית הבראשיתית הנובעת מהאדמה היא התרופה האנטי דלקתית האולטימטיבית והתרופה האולטימטיבית לאנטי אייג'ינג. הגוף מקבל אלקטרונים חופשיים בטעינה שלילית הנמצאים בשפע על פני כדור הארץ. הגוף שלנו מיד מתאזן עם רמת האנרגיה החשמלית, או בפוטנציאל, של כדור הארץ.

 

אם יש לכם כאב גב, או כאב מארטראיטיס, או בעיות קדם מחזור, או בעיות עיכול או ג'ט לג או פשוט מרגישים עייפות, צאו החוצה ולכו, עימדו, או שבו יחפים על האדמה למשך חצי שעה בערך.

מרגישים לפעמים, תחושה חמה, תחושה של דגדוגים ובדרך כלל הרגשה של נוחות וwell-being .

כמו שמספרת אישה בת 36 טרשת נפוצה מתקדמת (MS) אשר כה התרגשה משמחה מהשיפור במצבה, פשוט רצה לרחוב מחוץ לביתה,עמדה ברחוב, וצעקה לכול שכניה לקבל הארקה. היא מלמדת את כולם להתחבר לאדמה כמה שיותר זמן ביממה. זאת לאחר שהרופא שלה אמר לה להשיג מיטה נוחה וטלויזייה גדולה כי אי אפשר להקל במצבה ובמחלה הזו לא נהיים במצב טוב יותר. במקרה שלה דווקא כן!

או אישה אחרת שבילתה חמש שנים עם כאב משתק, דלקת, עייפות, ובעיית שינה לאחר תאונת מכונית קשה. למרות קריירה ארוכה בתעשיית הבריאות היא מצאה עצמה תקועה במאמץ לקבל מחדש את בריאותה. ללא יכולת לעבוד היא נמשכה ללא ידיעה להליכה יחפה על הדשא או הליכה בחוף הים. בשנת 1999, חבר נתן לה את הסדין למיטה. היא ישנה עליו בלילה, ותוך כמה חודשים הכאב שלה, העייפות, ובעיות השינה נעלמו.

או כמו שאישה מפרדס חנה שעברה תאונה ושנים סבלה מכאבים בעיקר בשכיבה, אשר יש ברשותה רבים מהמכשירים האחרונים לטיפולים שונים ומגוונים מספרת...עד שהתחלתי להשתמש בסדין המיטה היתה האוייב שלי! מאז שהתחלתי להשתמש בסדין ובמדבקות הכאבים פחתו ואני ישנה לאורך זמן ארוך יותר והשינה איכותית יותר, חוץ מלילה אחד כאשר ביום למחרת הבנתי שבעת שסידרתי את המיטה הוצאתי בטעות את החוט מהסדין ולכן ללא ידיעה לא הייתי מחוברת לארקה באותו לילה!

 

·        מפסיק את הסיבה לדלקת, ומשפר או מבטל את הסימפטומים של חוסר סדר הקשור לדלקות רבות.

·        מפחית או מבטל כאב כרוני.

·        משפר איכות שינה ברוב המקרים.

·        מעלה רמת אנרגיה.

·        מוריד מתח ומקדם שלווה בגוף על ידי הרגעת מערכת העצבים והורמון המתח.

·        מאזן את הקצב הביולוגי של הגוף.

·        מדלל דם ומשפר לחץ וזרימת דם.

·        מרפה מתח שרירים וכאבי ראש.

·        מפחית את הסימפטומים ההורמונים ושל המחזור החודשי.

·        מרפא במהרה באופן דרמטי ועוזר למנוע פצעים מודלקים.

·        מפחית או מבטל ג'ט לג.

·        מגן על הגוף מפני סביבה המפריעה לבריאותינו מבחינה חשמלית (ENF).

·        מגביר החלמה מפעילות אתלטית אינטנסיבית.

 

להלן כמה עדויות אשר נעשו במעל מ 30 מחקרים על פני עשור שנים ויותר;

הקרדיאולוג ד"ר MD ריצארד דילאני

בשנת 2000 פירסם קלינט אובר בגליון רפואי באינטרנט 

·        85% הלכו לישון יותר בקלות

·        93% דיווחו שישנו טוב יותר במהלך הלילה.

·        82% דיווחו על ירידה במתח שרירים.

·        74% חוו הפחתה או ביטול כאב כרוני בגב ובפרקים.

·        100% דיווחו כשהם קמו שבאמת נחו במהלך הלילה.

·        78% דיווחו על שיפור בבריאותם הכללית.

·        כמה חולים דיווחו על הקלה מאסטמה ומקשיי נשימה, מארטריטיס ראומטי, לחץ דם גבוה, אפנאה (חוסר יכולת זמנית לנשום) בשינה, ובסינדרום קדם מחזור.

אחד מהאיברים בגופינו שהוא חשמלי, זהו הלב. דפיקות הלב הן סימנים חשמליים, מה שנקרא אקגהEKG. הוא בחן בזמנו את השפעות הדלקות ואנטי אוקסידנטים על מחלות לב. קלינט וג'ימס אוסכמן ערכו בדיקות על הפחתת הדלקות בעת ההתחברות לאנרגיית האדמה. כשאדם מחובר לאדמה, האלקטרונים החופשים זורמים למעגל חשמלי של ההולכה בגוף ומוציא את הדלקת. הארקת הגוף מדללת את הדם ומאזנת אותו באופן טיבעי. במשך הזמן הגיעו הוכחות שאנשים חוו תפקודי לב שהשתפרו.

מהי דלקת?

כשאזור בגוף נפצע הגוף מתגונן ושולח את "חייליו" להגן ולשקם את המקום. הראשונים שמגיעים הם תאי הדם הלבנים ותאים מיוחדים אחרים. רדיקלים חופשיים משתוללים בגוף ומחפשים אלקטרונים שליליים כדי להיות מאוזנים. פעולה זו הורגת את החיידקים הרעים והורסת תאים פגומים להסרתם. פעולה זו נקראית "תגובה דלקתית" וזה מה שמרגישים: נפיחות, אדמומיות, חום וכאב, ותלוי היכן זה קרה, גם ירידה בטווח התנועה.

איך הפכה הפעולה "תגובה דלקתית" להרסנית לתפקודינו? כאשר יש מחסור באלקטרונים שליליים בגוף, הרדיקאלים החופשיים ממשיכים לתקוף את אזור הדלקת ולהרוס יעוד ועוד תאים וזה הופך לדלקת כרונית ככול שחוסר האיזון באלקטרונים חופשיים ממשיך.

לסיכום: הפתרון הפשוט והזמין ביותר למניעה וטיפול במחללות כרוניות -

ללכת יחפים על האדמה. אפשר לשבת כשהרגליים על הדשא.

ללכת יחפים בחוף הים

לשחות בים, במעיינות, נחלים ואגמים שם ההולכה לאנרגיה הגבוהה ביותר.

מומלץ כמה שעות ביום להיות מחוברים לאדמה, ולכן עומדים לרשותינו מוצרי הארקה שתוך השימוש בהם אנו יכולים להיות מחוברים גם בעת שהותינו בבית או במשרד.

בבית להתחבר ככול האפשר למכשירי הארקה ליד המחשב, בסלון

וסדין הארקה לשינה טובה והתמלאות במשך הלילה.

 

הארקה סייעה לבן הבכור שלי, תום, להתאושש ממחלה קשה.למרות שטפלתי בכל כמיטב יכולתי, צפיתי שהבריאות של שגיא באופן מסתורי ממשיכה להידרדר במשך מספר שנים. בשנת 2008, המצב החמיר כל כך שחששתי שאאבד אותו. בשלב מסוים הוא היה 1.80 מטר ושקל 40 ק"ג, ואנחנו לא יודענו למה. הרופאים איבחן אותו באופנים שונים כבעל הפרעה אוטואימונית, טפילים, וגם רעילות כספית.כתבתי בעבר על הפצצת זיהום חשמלי של הגוף על ידי שדות אלקטרומגנטיים מעשה ידי אדם (EMFs). מדענים רבים מאמינים שזיהום חשמלי שיכול לגרום שיבושים בפיזיולוגיה שלנו ועשוי לתרום לבעיות בריאותיות אצל אנשים רגישים במיוחד. עכשיו אני מאמינה כי הזיהום החשמלי העלה בשלב נוסף את מחלתו של בני, כי הוא התחיל להיות חולה תוך כדי עבודה בתור סוחר יום בוול סטריט, מוקף סוללות של מחשבים, טלפונים, ואלקטרוניקה.הארקה, רוחניותו של שגיא וגם רצונו לחיות, עזרו לו להשתקם באופן מדהים, ממש כשהיה על סף המוות. עכשיו בן 33, שגיא בסדר גמור. הוא זהיר לגבי החשיפה שלו לכל דבר חשמלי, הוא ישן עם חיבור לאדמה, והוא מנסה להישאר מקורקע במשך היום עד כמה שלוח הזמנים שלו מאפשר. ואני שמחה מאוד לומר שהוא חזר למשקל של 68 ק"ג בריאים. 

מחקרים מראים כי להיות מחובר אל כדור הארץ על ידי שינה מוארקת או הליכה יחף, מגן עליך בעוצמתיות מפני EMFs. קבלת הארקה היא לא פחות מאשר פתרון חשמלי לבעית זיהום חשמלי שממנה הייתי מודאגת במשך השנים. 

 

בעבר הוא היה מנתח אנשים עם התקפי לב ובעת הניתוח היו לוחצים על עורקי הלב ורואים שהם נורמלים לחלוטין, ובאותו זמן הוא חשב שהיה ספאזם בעורקי הדם.

לאחר מכן הבין שמה שקרה הוא :שנוצרו קרישי דם והגוף ניסה לרפא את עצמו ובתוך שבוע פתח את העורק ועם פתיחת העורק נהיה נזק ללב בתוך יום. ואז יש התקף לב . אותו הדבר קורה במוח. הדם נדבק ונהיה יותר מידי קרישי. הארקה מדללת את הדם ובכך מונעת קרישי דם וסמיכות דם.

 

 

הארקה משכה קבוצת עמיתים לביתי בקונטיקט כדי להשתתף בניסוי יוצא דופן. היו שם 12 מתוכם: רופאים, חוקרים רפואיים, אחיות, עורך דין, שני אמנים, מאמן אישי, וקלינט אובר, החוקר שגילה את הארקה ופיתח מספר מוצרים שיעזרו לנו להישאר מוארקים.הניסוי כלל לקיחת כמות קטנה של דם מכל אחד מאיתנו לפני ואחרי 40 דקות של ישיבה עם רגלינו היחפות מונחות על הרצפה עם שטיחון מקורקע. הדגימות נבדקו במיקרוסקופ שדה אפל. טכניקה זו מאפשרת למדענים להציג "בזמן אמת" דינמיקה תאית, כמו גם תכונות הדם, אשר לא מנותחים בדרך כלל במהלך בדיקות שגרתיות.התמונות זיעזעו אותי ואת האורחים שלי. התמונות שצולמו לאחר היותנו מוארקים הראו שינויים בדם באופן דרמטי בתוך פרק זמן קצר לאחר שהאדם מחובר לאדמה. היו תנודות משמעותיות בתצורת תאי דם אדומים הקשורים להתקבצות הדם ולקרישת דם , והדם הופיע הרבה יותר דליל.לפני הארקה, לכולנו חוץ מאחד היו דרגות שונות של דם סמיך, "דם דביק". החריג היחיד, אחד עם הדם הבריא לפני או אחרי הארקה- היה קלינט אובר. הוא היה עקבי בחיבור לאדמה שלו עצמו כל יום במשך שנים!לכל אחד מאיתנו, התוצאות הראו כי אנשים הסובלים ממחלות לב ודם דלקתי עבה (אופייני אצל חולי סוכרת וטרשת העורקים) עשויה לקצור רווחים ענקיים תוך שהם מאריקים את עצמם על בסיס קבוע. כל זמן שאתה יכול להפוך את הדם שלך לדליל יותר מאשר כמו של קטשופ, כמו שהניסוי הזה פשוט עשה, אתה ממזער גורם סיכון משמעותי להתקף לב ולשבץ. הניסוי הראה כי הארקה יכול לקבל את האפקט הזה בתקופה קצרה של זמן.

 

 

 

 

 

 

 

 

המלצות ומכתבים

לקביעת ייעוץ חינם: 050-4131468

בקרו ב-

LIC אוריקולותרפיסט מומחה