ישנם אנשים רבים אשר סובלים מחרדות שונות או דיכאון, ופונים לקבלת טיפול בחרדות או טיפול בדיכאון על מנת לשפר את איכות החיים שלהם. ישנם סוגים שונים של חרדות, כדוגמת חרדה חברתית, חרדת קהל, חרדת גבהים ועוד, אשר מונעים מאנשים הסובלים מהן לנהל אורח חיים נורמטיבי. פעמים רבות החרדות מובילות לדיכאון ותסכול, מאחר והן מגבילות בביצוע פעולות מסוימות.

 

טיפול בחרדות או טיפול בדיכאון קונבנציונלי על ידי פסיכיאטר פעמים רבות כולל מתן תרופות חזקות מאוד המלוות בתופעות לוואי לא נעימות. תופעות הלוואי של טיפול בחרדות או טיפול בדיכאון עם תרופות יכולות לכלול עייפות, חוסר מוטיבציה, חוסר תיאבון, שינויים קיצוניים במצבי הרוח, ועוד. בנוסף, לעתים רבות התרופות ניתנות באופן של ניסוי וטעייה, כאשר המטופל נאלץ לעבור טיפול בחרדות או טיפול בדיכאון עם תרופות אשר לא מתאימות ורק מחמירות את מצבו. כיום נוצר מצב בו היד קלה על ההדק ולעתים רבות ניתנות תרופות במהירות מבלי לאבחן באופן יסודי את הבעיה.

 

אנשים רבים נוטלים תרופות נגד דיכאון או חרדות מבלי לדעת שקיימות אלטרנטיבות רבות אשר לא יטלטלו את גופם. ישנן דרכי טיפול אלטרנטיביות רבות אשר הוכחו כיעילות, כדוגמת דיקור, צמחי מרפא, תזונה ועוד.

 

לפרטים נוספים אודות טיפול בחרדות או טיפול בדיכאון בשיטות אלטרנטיביות טבעית פנו עוד היום לצבר ארם, אוריקולותרפיסט מומחה המטפל במגוון שיטות נוספות.

טיפול בחרדות - טיפול בדיכאון

לקביעת ייעוץ חינם: 050-4131468

בקרו ב-

LIC אוריקולותרפיסט מומחה