אלצהר היא מחלה קשה אשר נפוצה בעיקר בקרב קשישים, והינה מחלה של מערכת העצבים המשפיעה על תאי העצב במוח. המחלה גורמת להתדרדרות קוגניטיבית, ומאופיינת בעיקר בפגיעה בזיכרון, הבולט בעיקר בשלביה הראשונים של המחלה. עם התפתחותה של המחלה והתדרדרות החולה, נפגעת גם יכולת החשיבה ובשלבים מאוחרים יותר גם התפקוד המוטורי. התדרדרות המחלה יכולה להיות מהירה ויכולה להתפרש על גבי שנים רבות.

 

האטת אלצהמר יכולה לסייע לחולה להעלות את איכות החיים בשנות המחלה, ולהאט משמעותית את ההתדרדרות הקוגניטיבית. האטת אלצהמר נחקרת בתחומים רבים, שכן מדובר כיום במחלה שאין לה תרופה. לכן רבים פונים לטיפולים אלטרנטיביים שונים עבור האטת אלצהמר משמעותית.

 

האטת פרקינסון:

 

גם מחלת הפרקינסון היא מחלה של מערכת העצבים, או באופן מדויק יותר ניוון של מערכת העצבים. התדרדרות המחלה היא איטית יחסית ומאופיינת בהפרעות מוטוריות כדוגמת תנועות ורעד לא רצוני, ירידה בתנועה, נוקשות שרירים, חוסר יציבות והפרעות בשיווי המשקל. מחלת הפרקינסון מופיעה לרוב מעל גיל 50 ובמרבית המקרים מאובחנת בקלות מאחר ותסמיני המחלה הינם מובהקים.

 

מחלת הפרקינסון היא מחלה קשה ומשפיעה באופן בלתי הפיך על חיי החולה, לכן האטת פרקינסון עשויה לשנות חיים. האטת פרקינסון יכולה להתבצע על ידי טיפול תרופתי, אך הטיפול מורכב ולא תמיד מתאים לחולה ואפקטיבי. האטת פרקינסון נעשית גם על ידי טיפולים אלטרנטיביים שונים.

 

מחפשים דרך אלטרנטיבית יעילה עבור האטת פרקינסון או האטת אלצהמר ? פנו עוד היום לצבר ארם המסייע במגוון טיפולים אלטרנטיביים כדוגמת אוריקולותרפיה, דיקור, תזונה, צמחי מרפא, ועוד.

האטת אלצהמר​

לקביעת ייעוץ חינם: 050-4131468

בקרו ב-

LIC אוריקולותרפיסט מומחה