מבוסס על סדרה טפולית שצפיפותה ומישכה תלויים

בהערכת המטפל.  סדרה קצרה הינה 8 מיפגשים דו שבועיים, בני 45 דקות

בעיות כרוניות קשות כמו שיתוק תידרשנה הרבה סדרות בנות 16 מיפגשים, 4 פעמים בשבוע.  או פסוריאזיס ידרש טפול רציף של פעם או פעמים בשבוע. אפשר לזהות תחילת הצלחה  לפעמים במיפגש הראשון,  ולפעמים במיפגש ה 18.  

* אוריקולותרפיא אירופאית:  שיטה איבחונית וטפולית דרמטית בהצלחותיה. מבוססת אפרכסת

דיקור אוזן סיני:  בעקבות אירופה .  היום חלק מהמערך הרפואי בכל בי"ח בסין.

קרקפתי סיני:  תועלת במיוחד לבעיות מוחיות ולהרגעה.

קרקפתי יפני:  קנתה שם טוב בתחומים בעייתיים

מסטר טונג:  כשאוזן לא מגיבה - שיטה זו של דיקור גוף - נודעת ביעילותה

צמחי מרפא: שרש הרפואה והצלחות גם מול תרופות סינתטיות.

תזונה: הבסיס היומיומי לבריאות הינה מה שאננו מכניסים לקיבתנו מזון ותוספי מזון.

* תדרים:  תדרים - ריפוי ברמת התא באמצעות ציוד מיוחד  והתאמה ממוחשבת לפתולוגיה.

תרמו-תרפיא:  חימום (או קירור) עשוי להצליח גם כטפול עצמאי.  מוקסה, אינפרא אדום ועוד.

* דיקור "עַיִן":  לא ממש עין אלא בהיקפה. השיטה כבר די ותיקה בסין.

* ECIWO "העובר כולל הכל" של פרופסור ז'אנג ינג-צ'ינג.  שיטת הדיקור הפשוטה בעולם

* דיקור יפני - שיטה "סלחנית" יותר למטופל.  איבחון דופק ובטן, טפול שרש ואח"כ סימפטומטי

* נקודות מַרְמַה - הינן תחומים אנרגטיים בגוף בשימוש איורוודה ויוגה בדומה לנק' דיקור סיני

* הומאופתיה מודרנית- שילוב רמדיז  מדוללים להנעת כח החיוניות הטבעי בגוף. 

* ציוד עזר - אלקטרו, טאנס, לייזר רך LLLT, אולטרא-סאונד תראופטי, פטישון מנאקה,  מיבחן אקבנה, מוקסה, חוטי שאיבת-יונים ועוד.  

הרטבת לילה תוצאות כבר בשבוע ראשון

להתייַבֵּש במקום להתבַּייֵש

פעמונית וזמזם ניכשלו?  אין תוצאות אחר חודשים?  הטפולים היחודיים  המשולבים שלי יביאו תוצאות.   הכללים:  סדרה צפופה תחילה, מרווחת  בהמשך,   וטפולי אחזקה אחר כך.  יתכן שב- 15 מיפגשים (צפיפות רצויה: כל ארבעה / חמישה ימים) תיפתרו בעיה מתסכלת וכואבת של Nocturnal Enuresis  של שנים.  נכון לילדים ולמבוגרים.  עדיף להתייבש, ולא להתבייש. התקשרו והתחילו טפול מיד. מדוע להתעורר כל לילה כדי להקים את הילד לשירותים. 

אמצעים: (1) מוֹקְסַה בנקודות ידועות. (2) פטישון מַנַקַה יפני במיקצבי מטרונום עפ"י ערוצים.   (3) לֵייזֵר רַךְ באיזורי השפעה של כליה ושלפוחית.  (4) מיבחן אַקַבַּנֵה יפני ותיקון קצר לאיזון אנרגטי. (5) יִצוּב הוֹמֵאוֹסְטַטִי בדיקור (סיני ואירופאי).  (6) נקודות מַארְמַה הודיות (לטפול עצמי) . (7) אוֹרִיקוּלוֹ-תֵרַפְּיָה (דיקור אוזן אירופאי) דיקור, מגנטים, אלקטרו או לחיצות בנקודות פונקציונליות ונקודות פסיכוטרופיות. (8) תרגיל קִיגֵל / תירגולת מוּלַה בַּנְדְהַא הודית (לטפול עצמי).  (9) סגולה יהודית (לטפול עצמי). (10) הארקה (הן במירפאה והן בטפול עצמי. (11) תכשירי צמחי מרפא. (12) תכשירים הומאופתיים (בסדרה על פי תוכנית).  תתחילו לראות תוצאות חיוביות מיד בשבוע הראשון.  עם תום הסדרה יהיה המטופל יבש בעיקרון (יתכן שיהיו פיקשושים מזדמנים. אם אכן יש הרטבות אקראיות? נמליץ על "טפולי אחזקה" חודשיים למשך זמן. 

 

 שיתוק עצב הפנים

במקום סטרואידים וניתוחים מייגעים ומסוכנים, שימוש בארבעה סוגי דיקור ורמדיז הומאופתיים יכול להביא לתוצאות נהדרות. אם הטפול מתחיל תוך חודש מהארוע - התוצאות ניפלאות ומהירות.  באירופה מקובלת סדרה של 10 טפולים יומיים, הפסקה 3 ימים, ושוב סדרת 10. 

התקשרו לתיאום פגישת ייעוץ וטפול

 

 

 

האטת /בלימת שיטיון / אלצהיימר.

מניעת שכחה ושמירה על זכרון.

לזכור - נראה כל כך טבעי ופשוט, לפני שהשכחה מכה:

"התקשר היום ההוא, איך קוראים לו? אלו שאכלנו איתם לפני  שלשה שבועות, או אולי חודשיים, במיסעדה של מה-שמו, את יודעת ..."

ככה זה מתחיל.

אנחנו צריכים להיות עם יד על הדופק.

לקלוט מוקדם את הסימנים הקטנים, הקלושים, העמומים.

מנסים לזכור מה היה מצב הסבים בערוב ימיהם. האם יש טרנד מישפחתי של שיטיון?

ואולי זה לא משנה כי תזונה לקויה, וקרינת סלולאר, ובישול באלומינום ונייר כסף, ומים רעים בצנרת - מתחילים להתנקם גם כשזה לא בגנים. 

.יש מה לעשות! 

אבל צריך לעשות.!

לא מספיק להניע ראש מול מחשב ולומר - "אחשוב על כך"!

כי אם כבר יש סימנים מעידים/מחשידים? סימן שאנחנו דוהרים לקראת אבדן מחשבה !

 

צריך להתקשר מיד לאוריקולותרפיסט מומחה, שיוסיף גם צמחי מרפא או הומאופתיה יעילה, בסדרת מיפגשים שתיבלום הידרדרות.  וככל שהטפול מקדים? האפקטיביות עולה, והסכו לנצח את האויב החמקמק והאכזרי - עולה. 

 

כשפונים מוקדם, ומבצעים את כל המהלכים הנכונים שהומלצו - בהקפדה, ומקבלים פורמולות דקור אוזן אירופאי ממדוקדקות ומבוססות מחקר ונסיון קליני  עשיר, או אז ניזכור לומר: "התקשרה רינה שולטהייס , שאכלנו איתה ועם  בעלה ביום שני לפני שבוע במיסעדת "שירת העשבים", לברר אם את זוכרת את המתכון לקנואה". 

ו-כן, עם טפולים אוריקולריים - גם האשה תזכור את המתכון.

 

תייקו בזכרון:  צבר 055-9868533. יותר טוב ועדיף: התקשרו מיד. 

טפולים למנעת שכחה.

עם טפול מידי ועקשני, אפשר להאיט ולבלום דמנציה, אפילו אלצהימר.  לכם, וליקרים לכם. 

כואב לי הלב כשפונם אלי א-ח-ר-י  .....

יש אולי סכוי, אבל אינני רוצה להפיח תקוות-שוא. 

זוכרים את המספר?   .......

 

תתרנות פירושה אבדן חוש ריח

ראשית הכרח לודא שאין מדובר בתסמין המעיד  על מחלה קשה (סוכרת, טרשת עורקים כו') או תרופות חזקות, או תגובה אלרגנית

שנית, אטפל בכך בשילוב דיקורים וצמחי מרפא, תוספי מזון, והנחיות טפול עצמי למטופל, כדלהלן.

אין לי נסיון עשיר בכך, אבל הצלחה קלינית מרובה באלו שטופלו. ושני סודות בדבר: (א) סוד ראשון רב-רשימה כולל 1 פורמולות דיקור (שילוב נקודות), במיוחד מאוֹרִיקוּלוֹתֵרַפְּיָה אירופאית, ודיקור קרקפתי סיני שיטת פרופסור זְ'ייַאוֹ שוּן-פַא 2 במצורף לחימום מוֹקְסַה, 3 וצמחי המרפא המועילים. ובנוסף 4 מדיטציה יומיומית, 5 עם גְיַאן מוּדְרָה (ובעת הבדלה - צֵה-מודרה) 6 נשימת בְּהַאסְטְרִיקַה    7 שמונה פסוקי תהלים יומית לפי הנחיה. 8 תוספי מזון מינרלים וויטמינים לפי הנחיה. 9. הרחת שמנים נדיפים מסויימים לפי הנחיה. 10 ניקוי הגוף מרעלנים, בפרט מתכות כבדות 11 הנחיה תזונתית 12 תירגולות זכרון 13 כונה בקידוש של שבת 14 טפול עצמי בנקודת מארמה - סטהאפאני (ב) לקיים סדרה רציפה וצפופה של מיפגשי טפול, כשהרווח ביניהם פ-ח-ו-ת משבוע, לא טפול אקראי בודד פה ושם. 

 

 

 

כתף קפואה שנה וחצי .... נירפאת אחר 20 דקות על מיטת הטפול. 

תחושו תוצאות בירידת הכאב ובתנועתיות המיפרק מייד, אמנם הכרח בסדרה טפולית כדי לרפא לחלוטין.  יהודי מגיע מארה"ב אחר שנה וחצי כאבים (ניתוח צואר גרם לפגיעה בעיצבוב הכתף). 26 שעות ראשונות בשראל - לא ישן בשל הכאב.  טפול ראשון שיחרר אותו "כמו חדש" - הוא אומר. 

 

קהילתי טבעי ברביעי

בימי רביעי בין השעות 13:00 ~ 15:30,  טפול מוזל ב -.50 ש"ח בלבד

בתחום יחיד המישתנה מחודש לחודש (על פי החודשים העבריים:

שנת תשע"ט (2019) ניסן - כתף קפואה,  אייר - חרדות, סיון - נוירופתיה פריפריאלית, תמוז - כאבי ברכים, אב - נדודי שינה, אלול - קשיי נשימה

 

 

 

שפור ראיה מידי

 (1) הובהר לו ע"י רופאיו שיאלץ לעבור ניתוח קטרקט.  מאימת הניתוח בחר לנסות דיקור אוזן.  10 דקות עם המחטים והאיש צועק: "אני רואה !  אנ ירואה!"  .  אבל אנחנו מדגישים: האפקט יפוג אחר כמה שעות.  לכן צריך סדרה צפופה לקבע את  השפור. 

(2)  מטופלת לקחה סם ורמת הראיה שלה הידרדרה בבת אחת.  היא ניכנסה לחרדת עיוורון.  המטפל הישתמש בטכניקה שלמד ממני באותו שבוע - והשפור היה מיידי ! 

 

דיקור לטפול בתיסמונת טוּרֶט (מחולית)

במחקר השוואתי בין טפול תרופתי קונוונציונלי - לבין דיקור - הדיקור ניצח ב (1) מהירות השפעה, (2)  תוצאות טובות יותר של הרגעת הטיקים ושליטה מוטורית, (3) ללא תופעות הלואי בתרופה.

 

פרקינסון - לא ריפוי,  אבל הקלת תסמינים:

שפור יציבות, התרוממות מישיבה,  הליכה, קשיי דבור, רעידות, מצב רוח.   יצויין שהשפור איטי והדרגתי ביחס לבעיה אורטופדית, למשל.  ייתכן שיהא צורך בליווי של חודשים לשפור תחילה ואח"כ טפולי אחזקה.  רק במידה וניכר שיפור ע"י החולה ומשפחתו. לכן  ממליץ על סדרה ראשונית של 10 פגישות,  שני מיפגשים בשבוע,  שתאפשר לקבוע אם יש אכן שינוי לטובה.

 

טפולי פוריות, או סיוע בהפריית אין-ויטרו והחזרה עוברית

הוכח מחקרית ופורסם בעותק הדיגיטאלי של הביטאון המדעי אלזויר  ( Elsevier), כי הוספת דיקור להליך החזרה, (מספר מיפגשים לפני, וכן בו ביום לפני ואחרי) משפרת משמעותית סיכויי קליטה. 

מעבר לכך, גם בניפרד מטפולי מעבדה - טפול באקופונקטורה מעלה סכוי להתעבר,  כי גרוי בנקודות ידועות  משפיע אנדוקרינית על יצור אסטרוגן,  פרוגסטרון, פתיחת חצוצרות סתומות וסילוק ציסטות. ואף בגברים דיקור בנקודות השפעה על הגונאדות בצירוף תוספי מזון  - יכול להעלות ספירת זרע וחיוניותו. 

 

 

תוצאות מדהימות וחידוש עולמי בטפול בניוון שרירים 

באפריל 2013, בכנס מדקרים באכסניית הנער ברחוב בני דן בתל אביב, בנוכחות כ 50 איש ובהם מדקרים ומטופלים - פניתי למטופל אילן כץ מכורזין, גבעתים, שהגיע בכסא גלגלים מלוה ע"י בנו. ביקשתי ממנו להרים את רגליו ולא הצליח כלל. ביקשתי ממנו לפשוט את רגליו - ללא הצלחה. הוא אבד את יכולת הנעת רגליו כחצי שנה לפני כן. המחלה עצמה תקפה את אילן יוצא סיירת כבן חמישים וחמש, בעל חברת היי-טק מצליחה, כשלש שנים לפני כן ומאז השתלטה עליו במהירות. הריגרסיה המוטורית  גררה שימוש בקב, אח"כ קבים, בהמשך הליכון  ולבסוף כסא הגלגלים. נעזרתי בשיטת דיקור 'קרקפתי';  כעת ביצעתי איבחון פלפיטציה בחזהו, נעצתי מחט בקרקפת, קבלתי אישוש להקלה בלחץ חוזר בחזה. וביקשתי ממנו שוב להרים וליפשוט את רגליו, ולתדהמת כל הנוכחים, כולל שלו, הרים ופשט כל אחת מרגליו.  זה היה ביום חמישי ב 12:00 בצהרים.  

ביום ראשון אחה"צ הגעתי לביתו ושוב נעצתי מחט קרקפתית וגם שתים שלש מחטים באוזן. תוך כדי המתנה הגישה לו חברתו תה, ולששונו המופתע הצליח לאחוז בכוס ביציבות ביד אחת.  ביום רביעי ניפגשנו פעם שלישית: אילן ספר לי באושר, כי בלילה אחרי הטפול של יום ראשון, הצליח להתהפך במיטתו בלי לבקש סיוע.  כלומר, הסימנים היו  מעודדים והשפור מהיר מאד, על כן הופתעתי כשצילצל ביום חמישי והודיע בעדינות ש"הוא יצלצל אלי לגבי המשך טפול".  הוא לא צילצל יותר. ביקרתי אותו עם ידידים מספר פעמים. מצבו חזר להידרדר , אבד גם את התנועתיות בידיו ולבסוף ניפטר. לא התברר מדוע הפסיק את הטפול. חברתו, ילדיו וידידיו הציעו תירוצים שונים. אחד התירוצים שניתקבלו ע"י הרוב: אילן חשש מאכזבה בשל אובדן אפקטיביות, יותר משפחד מעצם המחלה.

אני רוצה להצביע באמצעות ספור זה במיוחד על ההכרח בסדרת טפולים, אפילו באירוע של כאב אקוטי שעובר תוך כדי טפול.   אל תיסתפקו במיפגש טפול יחיד.  ואם הבעיה המקורית היתה כרונית וטופלה לשביעות רצונכם? בצעו טפולי אחזקה חודשית בכדי למנוע הפתעות רעות.  לבריאות ובשורות טובות.

 

אוריקולותרפיא נילמדת ונחקרת ע"י רופאים למן 1957 כשהודגמה בכנס רפואי במרסי ומאמר אודותיה פורסם בביטאון גרמני . ב 1987 הוכרה ע"י אירגון הבריאות העולמי הקפדן WHO, וכנסים בינלאומיים תחת חסות האירגון התקיימו בליון ב 1990, ובלאס וגאס ב 1996.  בארץ נערכות השתלמויות מתקדמות גם למטפלים אוריקולותרפיסטים ותיקים, ונערכים מספר מיפגשים בשנה תחת המטריה של אגודת הרופאים לאקופונקטורה, שליד ההתאחדות הרפואית לישראל.

 

 

טיולי ג'יפים לרפואה

בשנות ה 80 של המאה הקודמת היתה יפן בשיא כלכלי עולמי.  כתוצאה  היתה נהירה מן הכפר לעיר של המונים המקוים ליהנות מעבודה נוחה ופינוקי הדור. רבים התאכזבו מרות. בעיות נפשיות קשות גרמו לים של התאבדויות (יש יער בְּהַאקוֹנֵה, ליד הר הפוּגִ'י, הקרוי יער המתאבדים), במצורף לסטאטיסטיקת התאבדויות של בני נער;  יפן הגיעה למקום שני אחרי שבדיה במיגזר זה. אולי כי אין להם את היי הג'יפ טיולי ג'יפים. הממשלה היפנית חיפשה שיטות הצלה – ומצאה. התרופה היתה עידוד נמרץ לצאת לטבע ולבצע 'שִין רִין יוֹקוּ' מה שניתן לתרגם כ "לרחוץ ביער" , או – "לספוג את אוירת היער".  התוצאות היו מדהימות: אנשים יוצאים לטיול שבין שעתים וחצי עד ארבעה ימים, פורקים מיטעני מתח ולחץ, טוענים עצמם בשלוה, ביטחון, רגיעה. הכינוי הבנלאומי לכך היום הינו "רפואת יער". 

יש תנאים להצלחה תראופטית. לא פשוטים לאלו שנוסעים בחבורה. הכלל הוא להתחבר לטבע וזה לא אפשרי  כשיש בדיחות ושיחות סרק. נהגי היי הג'יפ טיולי ג'יפים הינם בעלי אחריות ורצינות, צריך להיות שוקטים מופנמים וממוקדים. ולגמרי נטולי ליצנות רדודה. כדי להתנתק מהיום-יום-עמוס המטלות התובעניות וזכרון בעיות מדחיקות, צריך מטלות שיפנו תשומת לב. הנה הצעה לכמה מהן: (א) הורידו נעלים וכך תבצעו הארקה שתפוגג חשמל סטאטי וזכרונות רעים. (ב) חבקו עץ. היום ידוע שחזונו של קמרון יוצר הסרט 'אואטאר'  - אמיתי.  חלקי הטבע מחוברים. עצים בסמיכות חולקים מידע ואולי רגש – באמצעות פיזור פרומוני ריח, ובאמצעות תיקשורת כימית בין השורשים.  חבור לקרקע, וכן חויסייעו לכם במטלה. בור ליער – הינם חבור למַטְעֵן ענק שיאזן אותנו. (ג) חפשו עקבות בחול המישעול – סימני חרקים , זוחלים ועופות. נסו להעריך ממתי העקבות. התבוננו לבדוק אם אתם מסוגלים לזהות עופות בין עופאי העץ. הקשיבו לזימזומם של חרקים ונסו להבדיל ביניהם מן הצליל. (ד) אולי ראשית כל להודיע למסיע שלכם מה מטרתכם ולבקשו לא להרבות בחידודי לשון.

נהג היי הג'יפ טיולי ג'יפים ישקול את מיסגרת הזמן, את משך הנסיעה וההליכה ואת הצורך שלכם להישאר באיזור מבוקר והולם. יוצא מכאן ההכרח להיעזר בשירותי חברה אמינה מבחינת רכבים, נהגים ותכנים מוספים.  הוסיפו לכך אולי מדיטציה, תירגולות נשימה,  ועוד על פי המלצת המטפל האישי המכיר אתכם, והתוצאה תהא פוריה מבחינת ריפוי וחיזוק נפשי. 

 

 

 

 

 

שיטות טיפול בשימוש אצלנו

לקביעת ייעוץ חינם: 050-4131468

בקרו ב-

LIC אוריקולותרפיסט מומחה